225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vízpart

302. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Vízpart

akvarell, gouache, papír

300*470 mm

j.j.l.: Mednyánszky; ho. hagyatéki bélyegző