303. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)
Pozsonyi Duna-part
grafit, papír
320*495 mm
j.j.l.: Mednyánszky Pozsony, b.l.: Mednyánszky hagyatéki pecsét
sérült