225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pozsonyi Duna-part

303. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Pozsonyi Duna-part

grafit, papír

320*495 mm

j.j.l.: Mednyánszky Pozsony, b.l.: Mednyánszky hagyatéki pecsét

sérült