304. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)
Beckó
grafit, papír
295*405 mm
j.j.l.: Mednyánszky hagyatéki bélyegző,.j.l.: Mednyánszky Beczkó Skalka
sérült