225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Beckó

304. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Beckó

grafit, papír

295*405 mm

j.j.l.: Mednyánszky hagyatéki bélyegző,.j.l.: Mednyánszky Beczkó Skalka

sérült