225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi udvar, 1918

237. Magyar festő, 20. sz. első fele

Falusi udvar, 1918

olaj, karton

49*66 cm

j.j.l.: Goebel J. 1918