225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pihenő vándor

236. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906)

Pihenő vándor

olaj, vászon

83,5*52,5 cm

j.j.f.: Bihari S.