225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Öreg csikós

235. Kukán Géza (Érsekújvár, 1890 - Budapest, 1936)

Öreg csikós

olaj, vászon

82*60,5 cm

j.j.f.: Kukán