225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Rabbi portré, 1981

234. Szennik György (Budapest, 1923 - )

Rabbi portré, 1981

olaj, vászon

61*51 cm

j.b.l.: Szennik 1981