225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pozsony

313. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Pozsony

akvarell, ceruza, papír

300*390 mm

j.b.l.: Istókovits K.