225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Füzes", 1888

314. Kelety Gusztáv (Pozsony, 1834 - Budapest, 1902)

"Füzes", 1888

akvarell, papír

300*460 mm

sérült