225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Badacsony látképe

195. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Badacsony látképe

olaj, vászon kartonra ragasztva

70*90 cm

j.j.l.: Halvax Gyula