225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tajtékos tenger

194. Mutafov, Alexander (Sumen, 1879 - Sofia, 1957)

Tajtékos tenger

olaj, vászon

70*100 cm

j.j.l.: A. Mutafov