225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Alexandriai Szent Katalin

68. Lombard festő, 17. sz. első fele

Alexandriai Szent Katalin

olaj, vászon

82,5*66 cm

restaurált