225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Madonna

69. Cantarini, Simone (Pesaro, 1612 - Verona, 1648) után, 17. sz.

Madonna

olaj, vászon

73,5*60 cm