225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép

582. Ámos Imre (Nagykálló, 1907 - Ohruff, 1944)

Önarckép

olaj, papír

47*32 cm

j.j.k.: Ámos I.