225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ültetők

581. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Ültetők

akvarell, papír

195*250 mm