225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Parkrészlet, 1941

495. Ruzicskay György (Szarvas, 1896 - Szarvas, 1993)

Parkrészlet, 1941

pasztell, papír

54,5*68 cm

j.b.l.: Ruzicskay György 941