225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Budakalász, 1933

496. Bölcskey Ferenc (Cinkota, 1897 - ?)

Budakalász, 1933

olaj, karton

71*87 cm

j.j.l.: Bölcskey 933 okt. Budakalász