225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Maár Gyula (1837-1903), Somogy megye alispánja portréja, 1856

106. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Maár Gyula (1837-1903), Somogy megye alispánja portréja, 1856

akvarell, papír

210*145 mm

j.b.l.: Barabás 856