225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Maria Tscholner kismartoni úrhölgy képmása (a tulajdonos szóbeli közlése alapján), 1854 (óralánca műtárgykatalógusunk 1264. tételeként szerepel)

105. Pohlnisch, I. G. jelzéssel

Maria Tscholner kismartoni úrhölgy képmása (a tulajdonos szóbeli közlése alapján), 1854 (óralánca műtárgykatalógusunk 1264. tételeként szerepel)

olaj, vászon

90*74 cm

j.j.l.: I. G. Pohlnisch pinx 1854

sérült, keret nélkül