225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Diadémos hölgy képmása

104. Osztrák festő, 1800 körül

Diadémos hölgy képmása

olaj, vászon

60*47 cm

kis sérüléssel