225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Férfi portré, 1820

103. Jenny Alajos (1770 k. - 1834)

Férfi portré, 1820

tempera, elefántcsont

65*45 mm

j.j.l.. A. Jenny 820