225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hölgy portré

102. Herr, Laurenz (1787 - 1845)

Hölgy portré

tempera, elefántcsont

85*65 mm

j.j.k.: L. Herr

öntött, cizellált sárgaréz keretben