225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Anton Johann Nepomuk Graf von Hamilton (1722-1776) portréja (1764-1776 között altábornagy)

88. Osztrák festő, 18. sz.

Anton Johann Nepomuk Graf von Hamilton (1722-1776) portréja (1764-1776 között altábornagy)

olaj, vászon

94*71 cm

kis sérüléssel