225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A művészetek allegóriái

87. Kovács Mihály (Abádszalók, 1818 - Budapest, 1892)

A művészetek allegóriái

olaj, vászon

43*32 cm

j.b.l.: Kovács Mihály