225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az orvosi vizsgálat

86. Netscher, Caspar után, 19. sz.

Az orvosi vizsgálat

olaj, vászon

28,5*23 cm

j.n. ho.: Ernst aukciós címke töredék