225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A kis gyümölcsárus

85. Valta, Margit von (működött a 19. sz. végén) Bartolomeo Esteban Murillo után

A kis gyümölcsárus

olaj, vászon

108*144 cm