225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Gyümölcscsendélet körtékkel

84. Német festő, 18. sz. első fele

Gyümölcscsendélet körtékkel

olaj, vászon

66*49,5 cm

sérült