225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Zadonszki Csodatévő Szent Tyihon

43. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Zadonszki Csodatévő Szent Tyihon

olaj, fa

36*31 cm