225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Istenanya a kisdeddel

42. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Istenanya a kisdeddel

olaj, fa

27*18 cm

sérült