225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Istenanya, a haragos szívek meglágyítója

41. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Istenanya, a haragos szívek meglágyítója

olaj, fa, ezüstoklád

35*27 cm

ezüst rizával