225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pihenő Szent Család tájban

286. Zsolnay Júlia (Pécs, 1856 - Pécs, 1950)

Pihenő Szent Család tájban

olaj, falemez

13,5*21,5 cm

j.j.l.: ZsJ (ligatúrás)