225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mocsaras táj szélmalommal

285. Holland festő, 20. sz. első fele

Mocsaras táj szélmalommal

olaj, vászon

50*66 cm

j.j.l.: olvashatatlan