225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári kertrészlet mályvákkal

284. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Nyári kertrészlet mályvákkal

olaj, vászon

45*58,5 cm

j.j.l.: A. Kaufmann