225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Őszi táj

283. Mészáros Jenő (Gyula, 1883 - ?)

Őszi táj

olaj, vászon

50,5*60 cm

j.j.l.: Mészáros Jenő