225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti táj, 1879

282. Hein jelzéssel

Folyóparti táj, 1879

olaj, vászon

50*70 cm

j.b.l.: Hein München 879

sérült