225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyópart alakkal

281. Bertalan Albert (Jászberény, 1899 - Párizs, 1957)

Folyópart alakkal

olaj, vászon

45*52 cm

j.b.l.: Bertalan A.