225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pásztorlányka őszi tájban

280. Rubovics Márk (Pest, 1867 - Budapest, 1947)

Pásztorlányka őszi tájban

olaj, vászon

60,5*40,5 cm