225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Két nő gitárral és galambbal, 1932

469. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Két nő gitárral és galambbal, 1932

gouache, papír

1000*700 mm

j.j.l.: Schönberger 1932