225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Danaé, 1922 (vázlat a Danaé című nagy képhez)

468. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Danaé, 1922 (vázlat a Danaé című nagy képhez)

lavírozott tus, papír

235*305 mm

j.b.l.: Sz. 1922