225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Budai részlet, 1920

467. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Budai részlet, 1920

olaj, vászon

48*62 cm

j.j.l.: Schönberger A. 1920