225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mozart halála vázlatlap

299. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Mozart halála vázlatlap

diópác, papír

285*328 mm

j.j.l.: autográf felirat: Munkácsy Mihály albumának egy kitépett lapja