225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdélyi hegyek

298. Barabás Márton, Márkusfalvi (Pusztasőreg, 1893 - Toronto, 1974)

Erdélyi hegyek

olaj, karton

50*67 cm

j.b.l.: Barabás