225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdélyi falurészlet delelő tehenekkel

435. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Erdélyi falurészlet delelő tehenekkel

pasztell, papír

31*47 cm

j.b.l. Jándi D.