225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szénaboglyák

436. Nemes József, Haranglábi (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)

Szénaboglyák

olaj, vászon

46*54,5 cm

j.j.l.: J. de Nemes