225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pihenő tehenek, 1884

141. C. W. B. monogrammal

Pihenő tehenek, 1884

olaj, fa

12*17,2 cm

j.j.l.: C. W. B. 84