225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Borjú

142. Troyon, Constant (Sevres, 1810 - Párizs, 1865)

Borjú

olaj, vászon

53*66 cm

j.b.l.: C. Troyon

aranyozott, ökörszemes keretben