225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti táj horgászokkal

143. Flogny, Eugene Victor, de (Flogny, 1825 - Duvivier/Algéria, 1879))

Folyóparti táj horgászokkal

olaj, vászon

35*65 cm

j.j.l.: Flogny