225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hazafelé tartó család

144. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Hazafelé tartó család

olaj, vászon

31*38,5 cm

j.j.l.: töredékes