225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ligetes folyóparti táj

145. Magyar festő, 19. sz. vége

Ligetes folyóparti táj

olaj, vászon

56*67,5 cm