225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pihenő pásztor jószágaival

146. Flamand festő, 18. sz.

Pihenő pásztor jószágaival

olaj, vászon

54*71 cm